close
تبلیغات در اینترنت
بزرگترین سانسور رسانه ای دنیا / گردهمایی بزرگ شیعیان زیر تیغ سانسور تصاویر

بزرگترین سانسور رسانه ای دنیا / گردهمایی بزرگ شیعیان زیر تیغ سانسور تصاویر

کاربر مهمان، خوش آمديد ! ( ورود - عضويت ) سلام به سایت وارثان34 خوش آمدید !

سه شنبه 01 خرداد 1397

منوی اصلی
منوی اصلی
صفحه اول
تالار گفتمان

آرشيوی مطالب
نقشه سایت
درباره ی ما
ایمیل مدیریت
ارتباط با ماموضوعات
اخبار
اجتماعی [16]
اقتصادی [4]
سیاسی [25]
ورزشی [18]
فرهنگی [8]
علمی وپزشکی [4]
بین الملل [19]
پاکدشت [16]
جنگ نرم
شبکه های ماهواره ای [2]
راه های مقابله با جنگ نرم [7]
فراماسونری [1]
شیطان پرستی [1]
کامپیوتر واینترنت [2]
حجاب [0]
سخنرانی
مقام معظم رهبری [10]
حجت الاسلام قرائتی [2]
حجت الاسلام پناهیان [6]
استاد رائفی پور [7]
استاد حسن عباسی [1]
سایر اساتید [4]
مذهبی
قرآن [11]
مهدویت [10]
ائمه اطهار [47]
واجب از یاد رفته [42]
کلیپ [6]
کامپیوتر و نرم افزار
دانلود برنامه [4]
شهدا
اخبار پایگاه
یادداشت ها
ویژه نامه
دهه فجر [4]

پربازدیدترین مطالب

پشتیبانی

نظرسنجی
آیا از مطالب سایت راضی هستیدلینک دوستان
ارسال لینک

نویسندگان
بزرگترین سانسور رسانه ای دنیا / گردهمایی بزرگ شیعیان زیر تیغ سانسور + تصاویر بازديد : 73
نویسنده : ali

در حالی که رسانه‌‌های دنیا در ظاهر یک غول رسانه‌ای برای پوشش همه خبرها به نظر می رسند، بزرگترین رویداد و تجمع دنیا در کربلا توسط این رسانه‌ها سانسور شده است.

بزرگترین راهپیمایی جهان + فیلم و عکس

به گزارش پایگاه خبری وارثان34 :

همزمان باراهپیمایی میلیونی شیعیان به سمت کربلای معلی و مرقد مطهر امام حسین (ع) که ازهفته های گذشته شروع شده است، هم اکنون شعاع چند ده کیلومتری حرم اباعبدالله، مملواز عاشقان ثارالله است که همچنان بر این تعداد افزوده می شود.

این راهپیماییو تجمع در کل جهان بی نظیر است، راهپیمای میلیونی که رسانه های آمریکایی وصهیونیستی غرب، نمی خواهند چشمانشان را به روی آن باز کنند و حاضر به انعکاس حتییک خط خبری درباره بزرگترین راهپیمایی جهان نیستند و همچنان به سانسور شعار “لبیکیا حسین (ع)” و “هیهات منه‌الذله” شیعیان می پردازند.

در دنیایامروز به واسطه گسترش رسانه های گوناگون، اگر حتی یه خواننده در گوشه ای از دنیافوت کند، کمتر از چند دقیقه تمامی مردم جهان از آن موضوع باخبر می شوند و یا اینکهوقتی که در آخرین چهارشنبه ماه اوت در اسپانیا هزاران نفر به سمت یکدیگر گوجهفرنگی پرتاب می کنند، این اتفاق به طور گسترده در رسانه های جهان بازتاب پیدا میکند و در بخش های مختلف خبری خود به انعکاس آن می پردازند و در سایت های خبریانواع گزارش ها و تصاویر آن منتشر می شود، اما این رسانه ها که ادعای “آزادی بیان”می کنند، حاضر نیستند راهپیمایی میلیونی را حتی در حد یک بخش خبری انتشار دهند.


سال گذشته؛ ویکی پدیا از این تجمع به عنوان “عظیم ترین تجمع صلح آمیزجهان” نام برد؛ اما با فشار صهیونیست ها بلافاصله صفحه پیاده روی اربعین را ازصفحات خود حذف نمود.

برای اثبات عظمت این تجمع معنوی کافی است نگاهی به آمار بیندازیم: در مکهو مدینه سالانه ۷ تا ۱۰ میلیون نفر، مشهد مقدس سالانه بین ۲۵ تا ۴۵ میلیون نفر،زیارتگاه “ساباریمالا” که متعلق به هندوهاست، سالانه ۵۰ میلیون نفر، معبد “سنسوجی” در ژاپن سالانه ۲۰ تا ۳۰ میلیون نفر و در واتیکان نیز سالانه ۱۸ میلیون نفرمی باشد، اما زائران کربلا سالانه ۴۵ تا ۵۵ میلیون نفر هستند و در یک روز اربعینبه بیش از ۲۰ میلیون نفر می رسد.


آیا تجمع ۲۰ میلیون نفر در یک زمان خاص در یک مکان خاص، دارای ارزشخبری نیست که رسانه ‌های آمریکایی و صهیونیستی آن را به طور کامل سانسور میکنند و حتی اشاره‌‌ای به آن نمی کنند؟ حتی شبکه هایی وابسته به آل سعود مانند“الجزیره” و “العربیه” از زیرنویس آن هم دریغ کردند.

شبکه های ماهواره ای که به زبان فارسی برنامه پخش می کنند، هدف خود ازتاسیس شبکه و پخش برنامه برای ایرانیان را “احترام به سلیقه و نظر مخاطب ایرانی”بیان می کنند و از “صداقت” و “رفتار حرفه ای” می گویند؛ اما آیا واقعیت هم همیناست؟

“صدای آمریکا” و “بی.بی.سی فارسی” از جمله شبکه های خبری فارسی زبانیهستند که ادعای “احترام به دیدگاه و سلیقه مخاطبان” خود را همیشه مطرح کرده و میکنند.

بی.بی.سی فارسی که مدیران آن بارها از واژه هایی مانند “رسانه حرفه ای”،“رفتار صادقانه، “احترام به مخاطبان ایرانی”و … سخن می گویند، سال گذشته تنها دو خبر از پیاده روی زائران در کربلا پخش کرد کهدر هر دوی آنها با القای “عدم وجود امنیت”، به شکلی حرفه ای در راهپیمایی و زیارت،شک و تردید بوجود آورد.

این شبکه وابسته به خاندان سلطنتی انگلیس، امسال و تاکنون هیچ اشاره ای بهراهپیمایی و تجمع میلیونی نکرده است که خود صداقت رسانه های غربی را نشان می دهد!و رسانه هایی که خود را سرمدار آزادی بیان و آزادی رسانه ها و مخالف سانسور میدانند، امروز خود بزرگترین سانسورگرهای دنیا شده اند.

البته هیچ بایکوت رسانه ای و سانسور خبری نمی ‌تواند نور اهل بیت را در دلمسلمانان و شیعیان حسین (ع) خاموش کند و اگر هزار و اندی سال پیش، جمعکثیری از به ظاهر مسلمانان، با بی بصیرتی خود امام زمانشان را تنها گذاشتند و فقط۷۲ نفر به ندای امام زمان خود لبیک گفتند، اما امروز میلیون ها مسلمان و حتیغیرمسلمان از سراسر جهان یکصدا فریاد لبیک یا حسین (ع) را سر می دهند.


حتی رسانه های وابسته به امپریالیسم غرب وقتی می بینند که به جز شیعیان،سنی ها و حتی مسیحیان، ایزدی ها و زرتشتی ها و … هم به عنوان خادم زائران و حتیزائر در این تجمع میلیونی شرکت می کنند، آن وقت است که می فهمند این اتفاق چقدرمهم است و مجبور به سانسور خبری می شوند.

زمانی شمر و یزد قصد داشتند حتی نام حسین (ع) را حذف کنند ولی برعکس نیتشوم خود، امروزه نام حسین (ع) عالم گیر شده است و شمر و یزیدیان زمانه هم قصدسانسور یاد حسین (ع) را دارند و باز هم خواهیم دید که روزگار با آنها چکار خواهدکرد و بالاخره مجبور می شوند به قدرت شیعه حتی در حد یک خبر کوتاه اشاره کنند. شمرو یزید زمانه را باید شناخت.

البته نباید از عصبانیت غرب و دست پرورده های آنها مانند داعش تعجب کرد.آنها شیعیان را به خاطر داشتن دو عنصر مهم “ولایت” و “شهادت”، مهمترین دشمن نیاتشوم خود در جهان می دانند و هیچ چیزی بیشتر از این تجمع های مذهبی آن هم در کربلا،گروه‌های ترور را به خشم نمی‌آورد که ببینند زائران شیعه به خاطر بزرگ ترین تجلیایمانشان گردهم می‌آیند و حتی از تهدیدهای داعش و داعشیان هم هراسی ندارند.

آنها نآنخوب می دانند که هر کدام از زائران، یک قاسم سلیمانی هستند که اگرغیرت حسینی شان به جوش آید، دیگر اسمی از داعش و داعشیان وجود نخواهد داشت. شیعیانجهان با تجمع میلیونی خود در کربلا، داعش و داعشیان را به “چالش تجمع میلیونی”دعوت کردند!

مسئولان گینس که رکورد ماراتن هل دادن کالسکه، گشاد ترین دهان دنیا،پوشیدن  ۲۴۵ تی شرت، بلندترین گوش سگ دنیا، شکستن کاسه با یک انگشت، بلندترینریش و سبیل و ناخن و … را ثبت می کند، چرا حاضر نیست بزرگترین راهپیمایی و تجمع رابه نام شیعیان در کربلا ثبت کند؟


چرا مسئولان گینس توزیع بیش از ۵۰ میلیون وعده غذایی در روز را تا کنونثبت نکرده اند؛ این در واقع طولانی ترین میز غذای پیوسته ای است که برخی ازمیزبانان عراقی حتی با فروش خانه خود این وعده‌های غذایی را تدارک دیده اند.

مسئولان گینس کجا هستند تا ۷۰۰ میلیون وعده غذایی برای تمام مدت این مراسمرا ثبت کنند؟ غذاهایی که نه سازمان های دولتی و جهانی، بلکه توسط خود مردم تامینشده است. مسئولان گینس کجا هستند تا بزرگترین وحدت و همدلی آن هم در میان شیعیانجهان را ثبت کند؟

مسئولان گینس کجا هستند که برقراری امنیت تجمع چند ده میلیونی، آن هم درشرایطی که داعش مدام تهدید به بمب گذاری و کشتار شیعیان می کند را ثبت کنند؟ امنیتمراسمی که نه بر عهده دولت و ارتش، که برعهده‌ داوطلبانی است که یک چشم بر داعشدارند و یک چشم بر محافظت از مسیر پیاده‌روی زائران.

اگر برائت از مشرکین از ارکان حج است، برائت از دشمنان اهل بیت (علیهمالسلام) نیز جزو ارکان اصلی مراسم کربلاست. این روزها کربلا دیدنی ‌ترین منظرههستی است با جلوه ‌ها و شگفتی ‌های نو به نو که با هر نگاهی، رازی از رازهای‌ آنگشوده می‌شود؛ ولی با این وجود هرگز اسرار آن، تمام شدنی نیست، چرا که کل یومعاشورا و کل ارض کربلاست.

منبع:دانا

 
دسته بندی : اجتماعی فرهنگی راه های مقابله با جنگ نرم مذهبی واجب از یاد رفته یادداشت ها
پنجشنبه 20 آذر 1393 | 18:37

مطالب مربوط

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط علی در تاریخ 1393/9/20 و 18:50 دقیقه ارسال شده است

لبیک یا حسین


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

اطلاعات
آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
اعضای آنلاین : 0
تعداد اعضا : 6

عضو شوید
ارسال کلمه عبور

آمار مطالب
کل مطالب : 336
کل نظرات : 98

آمار بازدید
بازدید امروز : 13 نفر
باردید دیروز : 10 نفر
بازدید هفته : 23 نفر
بازدید ماه : 3,980 نفر
بازدید سال : 16,791 نفر
بازدید کلی : 1,295,006 نفر

عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد

خبرنامه


لینکدونی

امکانات
دانشنامه عاشورادعای عظم البلاآیه قرآن تصادفی

آرشیو مطالب

مطالب گذشته

برخي از فضايل حضرت زهرا(س) در منابع اهل سنت تاریخ : شنبه 16 اسفند 1393

دانلود کلیپ بسیار زیبای "تنهاترین" با موضوع مظلومیت امام زمان(عج) تاریخ : شنبه 16 اسفند 1393

دانلود مجموعه 200 سخنرانی از حجت الاسلام محسن قرائتی تاریخ : پنجشنبه 07 اسفند 1393

دانلود سخنرانی حجت الاسلام پناهیان با موضوع مفهوم فتح و پیروزی تاریخ : پنجشنبه 07 اسفند 1393

عجيب ترين و بزرگ ترين مردم تاریخ : جمعه 01 اسفند 1393

رهبر معظم انقلاب: ملت ایران هم می‌تواند تحریم کند و این کار را خواهد کرد تاریخ : پنجشنبه 30 بهمن 1393

صفحه اصلي | تالار گفتمان | ثبت نام در انجمن | تماس با ما
وارثان34

Design: skin98.ir

تمامی حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای وارثان34 محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد

Powered By rozblog and Hosted By Rozblog.com